Jaki stomatolog w zasięgu ręki?


Dobrze jest, gdy nasze zęby od lat leczy jeden i ten sam dentysta. Przez tak długi okres pacjent jest w stanie zaufać swojemu specjaliście i w razie nagłego bólu jest on przyjmowany bez kolejki, jako pierwszy. Stały lekarz dobrze nas zna, mamy założoną kartę w kartotece. Dentysta Warszawa Bemowo. Na pierwszej wizycie był przeprowadzony szczegółowy wywiad odnośnie przebytych chorób i ewentualnego leczenia chorób przewlekłych.
Czy dobry stomatolog ma stałych pacjentów?
Dobry lekarz od zębów z roku na rok zyskuje coraz większy rozgłos za sprawą pantoflowej reklamy. Z czasem jego godziny przyjęć są wypchane wizytami pacjentów. Ciężko dostać się do takiego „prosto z ulicy”. Nie ma on bowiem wolnych miejsc na cały obecny i być może także następny miesiąc.
Dlatego nawet, gdy mamy zdrowe zęby, już wówczas poszukajmy sobie dentystę, który będzie mógł zapisać nas jako swego pacjenta. Zacznijmy od zwykłych krótkich wizyt kontrolnych co pół roku, a z pewnością w razie nagłego bólu zostaniemy przyjęci na fotel bez kolejki. Oswajajmy też nasze małe dzieci z widokiem dentysty i jego przyrządów. To ważne, by dziecko nie bało się wizyt u lekarza. Będzie chętnie otwierało buzię i pozwalało na ewentualne zabiegi związane z leczeniem zębów.

Polecane: tworzenie stron internetowych Poznań.